Hotel EA Downtown Praha

Hotelu EA Downtown Praha 11 Hotelu EA Downtown Praha 12 Hotelu EA Downtown Praha 13 Hotelu EA Downtown Praha 14 Hotelu EA Downtown Praha 15 Hotelu EA Downtown Praha 16 Hotelu EA Downtown Praha 17 Hotelu EA Downtown Praha 18 Hotelu EA Downtown Praha 19 Hotelu EA Downtown Praha 20 Hotelu EA Downtown Praha 21 Hotelu EA Downtown Praha 22

.Nově zrekonstruovaný moderní Hotel EA Downtown v centru města, jen pár minut chůze od Václavského náměstí.


V ceně ubytování je bohatá snídaně podávaná formou bufetu. Pro obchodní jednání nebo organizaci konferencí je v hotelu Downtown k dispozici moderně vybavený kongresový sál s kapacitou až 60 osob a menší salonek pro 25 osob.


Hostům je k dispozici 59 elegantně zařízených pokojů. Každý pokoj je vybaven LCD TV/SAT, vysokorychlostním připojením k internetu, telefonem s přímou provolbou, minibarem a bezpečnostní schránkou.


Pro relaxaci hostů je k dispozici hotelové wellness centrum se saunou a whirlpoolem. Hotel Downtown v Praze je ideálním místem jak pro pobyty obchodní tak i turistické klientely.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-ea-downtown@toprague.cz
Adresa: Žitná 53 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu EA Downtown Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu EA Downtown Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist